Aktualności

"Mediacje rówieśnicze i szkolne sposobem przeciwdziałania konfliktom w szkołach" - konferencja 3-4 grudnia 2021

dodano: 2021-11-26

Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zaprasza na konferencję pt. "Mediacje rówieśnicze i szkolne sposobem przeciwdziałania konfliktom w szkołach" połączoną z uroczystością objęcia patronatem Centrum Mediacji Rówieśniczych przy Szkole Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie. Konferencja w formie hybrydowej odbędzie się w dniach 3-4 grudnia w Warszawie. Transmitowana będzie na kanale Adwokatury Polskiej YouTube.

Konferencję otworzą m. in. adw. Przemysław Rosati, prezes NRA i adw. dr Agnieszka Zemke-Górecka, wiceprezes NRA i prezes Centrum Mediacji przy NRA.

Celem konferencji jest podjęcie istotnego społecznie tematu, jakim są mediacje rówieśnicze i szkolne. Uczestnicy wraz z Prelegentami będą poszukiwali odpowiedzi na pytania związane z potrzebami i możliwościami realizowania programów poświęconych prowadzeniu mediacji rówieśniczych. Miejsce znajdą także rozważania nt. koniecznych kompetencji, jakie powinien posiadać mediator pomagający w rozwiązywaniu problemów rówieśniczych.

Program konferencji: https://www.adwokatura.pl/admin/wgrane_pliki/file-mediacja-rowiesnicza-i-szkolna-program-konferencji-3-4122021roku-32523.pdf

Udział w konferencji w formie online jest bezpłatny. Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie udziału w konferencji, prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i dokonanie opłaty.

Formularz zgłoszeniowy: https://www.adwokatura.pl/admin/wgrane_pliki/file-formularz-zgloszeniowy-konferencja-mediacja-rowiesnicza-i-szkolna-3-4122021r-32477.pdfZłóż wniosek o mediację