Aktualności

Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej organizuje szkolenie specjalistyczne z Mediacji Karnych.

dodano: 2022-03-07

W odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych pełnomocników-mediatorów zainteresowanych prowadzeniem mediacji karnych, Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej organizuje szkolenie specjalistyczne z Mediacji Karnych.

W dniu 19 marca 2022 roku (sobota) odbędzie się szkolenie dla adwokatów posiadających certyfikat mediatora, które pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności, niezbędne do wykonywania zawodu mediatora sądowego, specjalizującego się w sprawach karnych. Udział w szkoleniu zapewni uzyskanie zaświadczenia wymaganego przy wpisie na listy sądowe prowadzone przez prezesów sądów okręgowych przy prowadzeniu mediacji w sprawach karnych.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 9.00 16.15 w siedzibie NRA w Warszawie, ul. Świętojerska 16. Udział w szkoleniu będzie uprawniał do uzyskania 3 punktów szkoleniowych.

Koszt szkolenia dla mediatorów Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej wynosi 300 zł brutto. Państwa zgłoszenie będzie brane pod uwagę w momencie otrzymania zapłaty przez organizatora.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty za szkolenie na adres: centrum.mediacji@adwokatura.pl do dnia 11 marca 2022 roku.

(pobierz formularz zgłoszeniowy)


Decyduje kolejność zgłoszeń.Złóż wniosek o mediację