Aktualności

Pierwsza infolinia mediacyjna adwokatów mediatorów działa w Łodzi

dodano: 2022-03-25

Adwokackie Centrum Mediacji przy ORA w Łodzi uruchomiło 21 marca 2022 r. nowy projekt infolinię mediacyjną prowadzoną przez adwokatów mediatorów.

W codziennej praktyce mediatorzy nadal odpowiadają na pytania:

  • co to jest mediacja?
  • jak przebiega?
  • jaki jest jej koszt?
  • gdzie znaleźć mediatora?
  • czy i jakie korzyści odzwierciedla ta alternatywna metoda rozwiązywania sporów?

Będąc głęboko przekonanym o znaczeniu mediacji, a także potrzebie jej popularyzacji Adwokackie Centrum Mediacji w Łodzi zainicjowało pierwszą infolinię mediacyjną prowadzoną przez adwokatów mediatorów.

Dzięki niej chcemy przybliżyć instytucję mediacji, a także podzielić się naszym zainteresowaniem i wiedzą o Alternatywnych Metodach Rozwiązywania Sporów.

Numer infolinii 535 832 338 działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 18.00. W ramach niej dyżurują adwokaci mediatorzy, członkowie Adwokackiego Centrum Mediacji w Łodzi, którzy będą odpowiadać na pytania dotyczące mediacji. Szczegółowe informacje o infolinii mediacyjnej dostępne są na stronie www.mediacjeadwokackie.pl

Adwokackie Centrum Mediacji w Łodzi zostało powołane w grudniu 2019 roku i zrzesza adwokatów mediatorów, członków Izby Łódzkiej. Aktualnie Adwokackie Centrum Mediacji w Łodzi tworzy 53 adwokatów mediatorów.


Złóż wniosek o mediację