Aktualności

Zaproszenie na konferencję o mediacji: "Mediacje jako instrument ochrony prawnej"

dodano: 2023-11-07
-

Centrum Mediacji przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu, wspólnie z Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz Wydziałem Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i Wydziałem Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej

pragnie zaprosić Państwa do udziału w organizowanej w dniu 1 grudnia 2023 roku we Wrocławiu Ogólnopolskiej Konferencji naukowej pt. "Mediacje jako instrument ochrony prawnej".

Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Uniwersytecka 22/26, Budynek A - Sala 418, o godz. 10.00.


Zgodnie z tytułem, podczas konferencji poruszane będą zagadnienia związane z praktycznym wykorzystaniem mediacji w sprawach, gdzie zawodzi państwo i rynek, czyli w sprawach pracowniczych, ubezpieczeniowych, medycznych oraz sprawach frankowych. W Konferencji wystąpią prelegenci reprezentujących polskie ośrodki naukowe, którzy są mediatorami, adwokatami i wykładowcami akademickimi zajmującymi się mediacjami praktycznie i teoretycznie, mającymi wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, a także przedstawiciele administracji publicznej.

Zgłoszenia proszę kierować na adres: centrum.mediacji@ora.wroc.pl

(pobierz program)

Złóż wniosek o mediację