Aktualności

Zmiana zasady zapisów na cykl "Mediacyjne Środy"

dodano: 2023-12-01
-

Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenia z mediacji w formie online.

W każdą środę miesiąca organizujemy szkolenia w ramach cyklu "Mediacyjne Środy" realizowanego przez Centrum Mediacji przy NRA.

W każdą środę w grudniu i w styczniu w godz. 18.00-19.30 będą się z Państwem spotykać nasi trenerzy - prawnicy, praktycy mediacji, wykładowcy, sędziowie i opowiadać o mediacji w różnych aspektach. Będziemy się starali pokazywać zalety i wady, ale i nowe możliwości mediacji na różnych polach.

Miesiąc grudzień będzie realizowany pod hasłem "Mediacji karnych", styczeń "Mediacji pracowniczych".

W związku z projektem chcemy odejść od formy cotygodniowych zgłoszeń i proponujemy, aby przesłali nam Państwo jedno zgłoszenie, które oznaczać będzie, że w każdy wtorek miesiąca zostanie do Państwa przesłany link dostępowy do środowego szkolenia. Tytuł szkolenia i nazwisko trenera będziemy publikowali na kilka dni przed terminem szkolenia. W najbliższą środę również odbędzie się szkolenie - prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń na adres: centrum.mediacji@adwokatura.pl

Mamy nadzieję, że taka forma ułatwi Państwu zapisy i udział w naszych szkoleniach.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie informacje na temat szkoleń czy wydarzeń realizowanych przez Centrum Mediacji przy NRA są przesyłane do Państwa mailowo, na adresy wskazane na stronie Centrum, ponadto publikowane na FB i stronie Centrum Mediacji przy NRA, stronie Adwokatury oraz newsletterze Adwokatury.

Udział w szkoleniach może wziąć każda zainteresowana osoba, również pełnomocnicy, prawnicy, aplikanci czy mediatorzy nie będący prawnikami. Szkolenia nie są nagrywane, a za udział w nich nie są przyznawane punkty i wystawiane zaświadczenia.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia każdego zimowego, środowego wieczoru z mediacją i czekamy na zgłoszenia od Państwa !Złóż wniosek o mediację