Mediatorzy

Nazwisko
Izba adwokacka
Województwo
Języki
Specjalizacja
Prawo cywilne, umowy cywilne
Prawo gospodarcze
Prawo rodzinne
Prawo pracy
Prawo ubezpieczeniowe
Prawo przewozowe
Prawo nieruchomości
Prawo administracyjne
Prawo spółek
Prawo karne-gospodarcze
Prawo handlowe międzynarodowe
Nowe technologie
Prawo energetyczne, surowce
Papiery wartościowe
Prawo sportowe
Prawo bankowe
Rynki kapitałowe
Prawo farmaceutyczne
Prawo budowlane
Prawo własności intelektualnej
Prawo podatkowe
Prawo reklamy (mediów)
Prawo telekomunikacyjne (IT)
Umowy dystrybucyjne (franchising)
Prawo handlowe, umowy handlowe
Prawo medyczne
Prawo karne
Prawo Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Prawo kanoniczne
Prawo łowieckie
Prawo lotnicze
Prawo turystyczne
Prawo restrukturyzacyjne
Prawo spadkowe
Prawo spółdzielcze
Prawo ochrony danych osobowych
Cyberbezpieczeństwo
Prawo oświatowe
Prawo górnicze
Prawo zamówień publicznych
Prawo ochrony środowiska
Prawo rzeczowe
Prawo ochrony zwierząt
Prawo kynologiczne
Prawo mody
Prawo majątku
Prawo wyznaniowe
Prawo mieszkaniowe
Prawa osób starszych
Prawo równego traktowania

adw. Kruczoń Erwin

Adres
ul. Żeromskiego 57/10
26-600 Radom
Kontakt
tel.: 500 243 221
e-mail: kruczonerwin@o2.pl

adw. Krukowska Agnieszka

Adres
Koszykowa 79a / 45
02-008 Warszawa
Kontakt
tel.: 504 139 738
e-mail: agnieszka.krukowska@kancelariakrukowska.eu

adw. Krupińska Karolina

Adres
Al. Karkonoska 10/210
53-015 Wrocław
Kontakt
tel.: 607 075 094
e-mail: biuro@kancelariakrupinska.pl

adw. Krygier Sonia

Adres
ul. 27 Grudnia 11 / 6
61-737 Poznań
Kontakt
tel.: 888 708 077
e-mail: sonia.krygier@skadwokat.pl

adw. Krysińska Monika Barbara

Adres
ul. Ogrodowa 15
97-532 Maluszyn
Kontakt
tel.: 662 188 721
e-mail: monika.pesta.kancelaria@gmail.com

adw. Krysmann Paweł

Adres
ul. 27 Grudnia 11/3
61-891 Poznań
Kontakt
tel.: 697 715 876
e-mail: kancelaria@krysmann.pl

adw. Krzewska-Kosior Magdalena

Adres
ul. Zesłańców Sybiru 4/50
20-008 Lublin
Kontakt
tel.: 608 013 191, 81 532 53 66
e-mail: mkrzewska1@poczta.onet.pl

adw. Krzyżanowska Klaudyna

Adres
ul. Święty Wojciech 10 / 5
61-749 Poznań
Kontakt
tel.: 608 087 676, 61 847 51 69
e-mail: krzyzanowska@kradwokaci.pl

adw. Krzyżańska Ewelina

Adres
ul. Piastowska 1A
30-211 Kraków
Kontakt
tel.: 784 333 443
e-mail: e.krzyzanska@prudentia-adwokaci.pl

adw. Księżopolska-Moskal Ewelina

Adres
ul. Lipowa 32/307
15-427 Białystok
Kontakt
tel.: 693 029 828
e-mail: ewelina.ksiezopolska@gmail.com

adw. Kuba Kamila

Adres
ul.Lisa-Kuli 7/1
01-512 Warszawa
Kontakt
tel.: 507 190 949
e-mail: kamila.kuba@adwokatura.net

adw. Kubiak-Kielichowska Sylwia

Adres
ul.A.Struga 7/3
90-420 Łódź
Kontakt
tel.: 42 239 76 28
e-mail: kubiak.kielichowska@yahoo.com

adw. Kubica Anna

Adres
ul. Gołębia 3/4
61-834 Poznań
Kontakt
tel.: 602 488 059
e-mail: kubica@adwokat-kubica.pl

adw. Kubik Grzegorz

Adres
ul. Garbary 104A / 1
61-757 Poznań
Kontakt
tel.: 723 925 049
e-mail: grzegorz.kubik@kancelaria-kubik.com.pl

adw. Kubik-Twardowska Patrycja

Adres
ul. Kilińskiego 72/74 lok. 12
42-218 Częstochowa
Kontakt
tel.: 502 101 601
e-mail: kpatrycja@wp.pl

adw. Kübler-Wójtowicz Paulina

Adres
ul. Batorego 17
31-135 Kraków
Kontakt
tel.: 606 287 887
e-mail: paulina.kubler@gmail.com

adw. Kucharska Sylwia

Adres
Pl. Św. Mikołaja 6 / 4
43-300 Bielsko-Biała
Kontakt
tel.: 694 056 957
e-mail: mediacjebielsko@wp.pl

adw. dr hab. Kucharski Bartosz

Adres
ul. Piotrkowska 46 / 1
90-265 Łódź
Kontakt
tel.: 502 053 985
e-mail: bartosz.kucharski@adwokatura.pl

adw. Kucharski Tomasz

Adres
ul. Artura Grottgera 17/4
65-415 Zielona Góra
Kontakt
tel.: 502 066 789
e-mail: adwokat.kucharski@gmail.com

adw. Kucharzewska Joanna

Adres
ul. Warmińska 14/20
10-545 Olsztyn
Kontakt
tel.: 602 641 670, 89 527 70 90, 89 527 81 02
e-mail: kancelaria@adwokat-kucharzewska.pl

adw. Kuchnicka-Drost Aneta

Adres
ul. Naramowicka 334
61-601 Poznań
Kontakt
tel.: 792 822 020
e-mail: aneta.kuchnicka@adwokat-kuchnicka.com.pl

adw. Kuczyński Tomasz

Adres
ul. Białostocka 24
19-100 Mońki
Kontakt
tel.: 510 403 810
e-mail: adwokat.kuczynski@gmail.com

adw. Kujawa-Szymańska Aleksandra

Adres
ul. Poznańska 8/10/3
60-849 Poznań
Kontakt
tel.: 691 963 148
e-mail: mediator@adwokatkujawa.pl

adw. Kulasza Małgorzata Anna

Adres
Tęczowa 8 / 9
53-602 Wrocław
Kontakt
tel.: 782 082 295
e-mail: adwokat.kulesza@gmail.com

adw. Kulesza Fryderyka

Adres
Al.Płk.Wł. Beliny-Prażmowskiego 37/6
31-514 Kraków
Kontakt
tel.: 512 229 778
e-mail: fryderyka.kulesza@adwokatura.krakow.pl

adw. Kuna Eliza Anna

Adres
ul. Ogrodowa 10/26 lok. 67
00-896 Warszawa
Kontakt
tel.: 605 384 102, 22 110 50 49
e-mail: eliza.kuna@adwokatura.pl

adw. Kupisz Dominika

Adres
ul. Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
Kontakt
tel.: 502 714 144
e-mail: dominika.kupisz@gmail.com

adw. Kurasiewicz Marcin

Adres
ul. Gabrieli Zapolskiej 41 / 14
25-435 Kielce
Kontakt
tel.: 508 149 870
e-mail: kancelaria@kurasiewicz.pl

adw. Kurowska Joanna Maria

Adres
Sikorskiego 13 / 2
42-202 Częstochowa
Kontakt
tel.: 504 124 295
e-mail: adwokat@joannakurowska.pl

adw. Kurzawa Marcin

Adres
ul. Zamenhofa 20/2
90-510 Łódź
Kontakt
tel.: 42 632 52 25
e-mail: marcin.kurzawa@hotmail.com

adw. Kusik-Balicka Magdalena

Adres
ul. Pszowian 23
20-830 Lublin
Kontakt
tel.: 502 782 942
e-mail: adwokat@magdalenakusik.pl

adw. Kusior Tomasz

Adres
ul. Królowej Jadwigi 25 / 1
64-100 Leszno
Kontakt
tel.: 693 838 334
e-mail: tomaszkusior@o2.pl

adw. Kusz Izabela

Adres
Pl. Solidarności 1/3/5 lok. 516
53-661 Wrocław
Kontakt
tel.: 882 564 242
e-mail: kancelaria.izabelabaran@gmail.com

adw. Kuśnierz Wojciech

Adres
ul. Łokietka 19/1
66-400 Gorzów Wielkopolski
Kontakt
tel.: 660 712 689
e-mail: w.kusnierz@gorzowadwokat.pl

adw. Kuta Bogusława

Adres
Jana Pawła II 44
34-600 Limanowa
Kontakt
tel.: 880 968 519
e-mail: boguslawa.kuta@adwokatura.krakow.pl

adw. Kutyma Aleksandra

Adres
ul. Słowackiego 5/13 / 174
01-592 Warszawa
Kontakt
tel.: 792 316 795
e-mail: aleksandra.kutyma@adwokatura.pl

adw. , LL.M Kuza Adam

Adres
ul. Kilińskiego 14/16
42-202 Częstochowa
Kontakt
tel.: 601 972 326
e-mail: kancelaria@adwokatkuza.pl

adw. Kuzynowska Anna

Adres
ul. Poznańska 6/2
99-100 Łęczyca
Kontakt
tel.: 600 874 554
e-mail: adwokat@annakuzynowska.pl

adw. Kuźmicki Mateusz

Adres
ul. Wrocławska 3 A / 5
58-200 Dzierżoniów
Kontakt
tel.: 666 146 111
e-mail: adwokat.kuzmicki@wp.pl

adw. Kwiatkowski Bartosz

Adres
ul. Jezuicka 1/3 m 10
20-113 Lublin
Kontakt
tel.: 508 083 919, 697 758 637
e-mail: kancelaria@adwokat.lu

adw. Kwiczor Jędrzej

Adres
ul. Roosevelta 49b/7
62-200 Gniezno
Kontakt
tel.: 606 576 472
e-mail: kwiczor@gmail.com

adw. Kwitliński Dominik

Adres
Orla 1
87-800 Włocławek
Kontakt
tel.: 669 878 746
e-mail: d.kwitlinski@kkadwokaci.pl

adw. Lach-Guziak Karolina

Adres
ul. Skarbowców 23A / B2
53-025 Wrocław
Kontakt
tel.: 608 046 026
e-mail: karolina.lach-guziak@okwlaw.com

adw. dr Lachner Jacek

Adres
ul. Orląt Lwowskich 14/3
31-518 Kraków
Kontakt
tel.: 609 151 618
e-mail: jaceklachner@gmail.com

adw. Lasek Łukasz

Adres
Al. Ujazdowskie 10
Kontakt
tel.: 606 623 234
e-mail: lukasz.lasek@wardynski.com.pl

adw. , LL.M. Lassota Marcin

Adres
ul. Józefińska 33/1
30-529 Kraków
Kontakt
tel.: 602 75 35 11, 12 421 78 80
e-mail: lassota@kancelarialassota.pl

adw. Latała-Nowakowska Bernadetta Maria

Adres
Beliny-Prażmowskiego 49A / 4
31-514 Kraków
Kontakt
tel.: 579 066 917
e-mail: kancelaria@kancelariabln.pl

adw. Lebek Piotr Norbert

Adres
ul. Bagatela 10 / 38
00-585 Warszawa
Kontakt
tel.: 603 580 508
e-mail: piotr.n.lebek@gmail.com

adw. Lechowicz Stanisław Aleksander

Adres
ul. J. Kilińskiego 14 / 37
87-800 Włocławek
Kontakt
tel.: 608 320 807
e-mail: s.lechowicz@gmail.com

adw. Legierski Krystian

Adres
ul. Lwowska 6/2
00-658 Warszawa
Kontakt
tel.: 505 030 130
e-mail: kancelaria@adwokat-legierski.pl
Złóż wniosek o mediację