Mediatorzy

Nazwisko
Izba adwokacka
Województwo
Języki
Specjalizacja
Prawo cywilne, umowy cywilne
Prawo gospodarcze
Prawo rodzinne
Prawo pracy
Prawo ubezpieczeniowe
Prawo przewozowe
Prawo nieruchomości
Prawo administracyjne
Prawo spółek
Prawo karne-gospodarcze
Prawo handlowe międzynarodowe
Nowe technologie
Prawo energetyczne, surowce
Papiery wartościowe
Prawo sportowe
Prawo bankowe
Rynki kapitałowe
Prawo farmaceutyczne
Prawo budowlane
Prawo własności intelektualnej
Prawo podatkowe
Prawo reklamy (mediów)
Prawo telekomunikacyjne (IT)
Umowy dystrybucyjne (franchising)
Prawo handlowe, umowy handlowe
Prawo medyczne
Prawo karne
Prawo Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Prawo kanoniczne
Prawo łowieckie
Prawo lotnicze
Prawo turystyczne
Prawo restrukturyzacyjne
Prawo spadkowe
Prawo spółdzielcze
Prawo ochrony danych osobowych
Cyberbezpieczeństwo
Prawo oświatowe
Prawo górnicze
Prawo zamówień publicznych
Prawo ochrony środowiska
Prawo rzeczowe
Prawo ochrony zwierząt
Prawo kynologiczne
Prawo mody
Prawo majątku
Prawo wyznaniowe
Prawo mieszkaniowe
Prawa osób starszych

adw. Gawlas Mateusz

Adres
ul. Plac Kasztelański 3
01-373 Warszawa
Kontakt
tel.: 510 549 549
e-mail: mateusz.gawlas@kancelariagawlas.com

adw. Gębski Grzegorz

Adres
ul. Parkowa 2A / 20
26-600 Radom
Kontakt
tel.: 793 969 897
e-mail: kancelaria@adwokat-gebski.pl

adw. Gibek-Wiśniewska Aneta

Adres
ul. Kępska 7
45-129 Opole
Kontakt
tel.: 512 113 565
e-mail: agw@anetagibekwisniewska.pl

adw.dr Gibiński Maciej

Adres
Władysława Beliny-Prażmowskiego 17 / 2
31-514 Kraków
Kontakt
tel.: 883 925 879, 503 163 897
e-mail: mgibinski@cdpm.pl

adw. dr Gierałtowicz Julia

Adres
ul. Świdnicka 2/3
58-300 Dzierżoniów
Kontakt
tel.: 74 831 22 24
e-mail: adwokat@gieraltowicz.pl

adw. Glajzer Ewa

Adres
Kontakt
tel.: 602 206 151
e-mail: ewa.glajzer@adwokatura.pl

adw. Gładysz Roman

Adres
ul. Reymonta 14/4
45-066 Opole
Kontakt
tel.: 796 301 353
e-mail: roman.gladysz@adwokatura.pl

adw. Głębocka Agnieszka

Adres
ul. Chyców Potok 26/304
34-500 Zakopane
Kontakt
tel.: 607 143 005
e-mail: agnieszka.glebocka@adwokatura.krakow.pl

adw. Głowińska Anna

Adres
ul. Długa 44/46 / 90
95-100 Zgierz
Kontakt
tel.: 795 542 277
e-mail: jaro1965@vp.pl

adw. Gnysińska Karolina

Adres
ul. Feliksa Nowowiejskiego 20 / 6
61-732 Poznań
Kontakt
tel.: 512 080 896
e-mail: k.gnysinska@gmail.com

adw. Godlewska Agnieszka

Adres
ul. Garbary 95/6
61-757 Poznań
Kontakt
tel.: 61 853 26 84, 609 484 647
e-mail: adw.agnieszka.godlewska@gmail.com

adw. Goldoni Francesco

Adres
ul. Piłsudskiego 62
64-600 Oborniki
Kontakt
tel.: 660 933 388
e-mail: kancelaria@goldoni-adwokat.pl

adw. dr Golusińska Katarzyna

Adres
ul. Głogowska 48/5
60-737 Poznań
Kontakt
tel.: 602 199 422
e-mail: k.golusinska@dgip.pl

adw. Gołembiewski Tomasz Adam

Adres
Nowy Świat 35 / 8
00-029 Warszawa
Kontakt
tel.: 517177645
e-mail: biuro@tomaszgolembiewski.pl

adw. Gorczyca-Barszczewska Karolina

Adres
ul. Lenartowicza 5/2
31-138 Kraków
Kontakt
tel.: 669 989 590
e-mail: k.gorczyca@kgb-adwokaci.pl

adw. Gólska Anna

Adres
ul. Mickiewicza 3/6
43-300 Bielsko-Biała
Kontakt
tel.: 513 028 478
e-mail: anna.golska@adwokatura.pl

adw. Górniak Krystian

Adres
ul. Główny Rynek 15/18
62-800 Kalisz
Kontakt
tel.: 609 199 104
e-mail: kancelaria@adwokat-gorniak.pl

adw. Gradowska-Koprowska Barbara

Adres
ul. Kopernika 33/2
87-100 Toruń
Kontakt
tel.: 668 853 858
e-mail: adwokat@gradowska-koprowska.pl

adw. Gręda-Adamczyk Anna

Adres
ul. Politechniki 22/24 lok. 309
93-590 Łódź
Kontakt
tel.: 601 358 469
e-mail: anna.greda@adwokatura.pl

adw. Gręndzińska Joanna Aleksandra

Adres
Bernarda Milskiego 1 / 32
80-809 Gdańsk
Kontakt
tel.: 607 409 057
e-mail: jgrendzinska@gmail.com

adw. Grochowina-Szeliga Aleksandra

Adres
ul. A. Mickiewicza 19/5A
43-300 Bielsko-Biała
Kontakt
tel.: 608 427 157
e-mail: szelus@vp.pl

adw. Grochowska Grażyna Izabela

Adres
Nowogrodzka 18 / 6
00-511 Warszawa
Kontakt
tel.: 517 358 540
e-mail: kancelaria@adwokat-grochowska.pl

adw. Grochowska Jowita

Adres
ul. Skłodowskiej 11
15-275 Białystok
Kontakt
tel.: 510 213 305, 85 742 66 40
e-mail: jowita.grochowska@wp.pl

adw. Groyecka-Kurdybelska Anna

Adres
ul. Kochanowskiego 4/3
40-035 Katowice
Kontakt
tel.: 696 458 480
e-mail: biuro@mediatoragk.pl

adw. Gruszecka Małgorzata

Adres
ul. Teatralna 6/13
50-055 Wrocław
Kontakt
tel.: 603 390 019
e-mail: kancelariagruszecka@gmail.com

adw. Gryz-Kacprowicz Dominika

Adres
ul. Sielecka 22/27-28
00-737 Warszawa
Kontakt
tel.: 504 914 701
e-mail: dominika.gryz-kacprowicz@adwokatura.home.pl

adw. Grzegorczyk Agnieszka

Adres
ul. Św. Wojciech 7 / 10
61-749 Poznań
Kontakt
tel.: 660 537 915, 61 670 82 69
e-mail: grzegorczyk@kancelaria-gd.pl

adw. , LL.M. Grzesik Andrzej

Adres
ul. Stawki 8/48
00-193 Warszawa
Kontakt
tel.: 609 454 631
e-mail: agrzesik@gnplegal.pl

adw. Grzesiowska Anna

Adres
ul. Warszawska 14A / 3
66-400
Kontakt
tel.: 600 340 692,95 720 66 88
e-mail: anna@grzesiowscy.pl

adw. Grzeszczyk Michał

Adres
ul. Okrzei 23A/6
10-266 Olsztyn
Kontakt
tel.: 697 189 618
e-mail: grzeszczykmichal@gmail.com

adw. Grzybek Marcin

Adres
ul. F. Roosevelta 6/7 / 3
60-829 Poznań
Kontakt
tel.: 694 160 757
e-mail: grzybek.marcin@gmail.com

adw. Gulik Andrzej

Adres
ul. Młyńska 3/13
61-729 Poznań
Kontakt
tel.: 661 750 356, 61 444 65 63
e-mail: andrzej.gulik@gw-adwokaci.pl

adw. Gumna Aleksandra

Adres
ul. Osiedle Parkowe 7
Kostrzyn nad Odrą
Kontakt
tel.: 724 467 967
e-mail: aleksandra.gumna@gmail.com

adw. Gumula-Kubicka Katarzyna

Adres
ul. Szlak 65 lok. 1008 i 904
31-153 Kraków
Kontakt
tel.: 609 610 013
e-mail: kancelaria@gumula-kubicka.pl

adw. Gurdek Tomasz

Adres
ul. Powstańców Warszawskich 15/3
41-902 Bytom
Kontakt
tel.: 502 914 588
e-mail: kancelaria@tomaszgurdek.pl

adw. Gutowska-Ibbs Maria

Adres
ul. Wodna 15/5
61-782 Poznań
Kontakt
tel.: 605 231 311
e-mail: ibbs@kancelarie-poznan.pl

adw. Haas Łukasz

Adres
ul. P.O.W. 2A
98-200 Sieradz
Kontakt
tel.: 720 848 484
e-mail: kontakt@adwokathaas.pl

adw. dr Habryn-Chojnacka Ewa

Adres
ul. Młyńska 4/5
61-729 Poznań
Kontakt
tel.: 692 490 700, 64 853 25 30
e-mail: ehabryn@kancelaria-adwokaci.com.pl

adw. dr Haczkowska Monika

Adres
ul. Wrocławska 28
51-217 Pruszowice
Kontakt
tel.: 603 868 565
e-mail: monika.haczkowska@gmail.com

adw. Hans Adam Aleksander

Adres
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 16
32-700 Bochnia
Kontakt
tel.: 501 180 391, 14 612 51 85
e-mail: adam.hans@adwokatura.krakow.pl

adw. Hanusz-Gintowt Ewa

Adres
Grzybowska 4 / 117
00-131 Warszawa
Kontakt
tel.: 509 856 043
e-mail: ewa.hanusz@gintowt-ar.pl

adw. Hasiec Magdalena Anna

Adres
ul. Krakowskie Przedmieście 58 / 5
20-002 Lublin
Kontakt
tel.: 693 508 785
e-mail: magdalena.hasiec@onet.pl

adw. Helszer Katarzyna Anna

Adres
ul. Marszałkowska 111
00-102 Warszawa
Kontakt
tel.: 509 646 942
e-mail: katarzyna.helszer@adwokatura.pl

adw. Hernik Piotr

Adres
ul. 17 Marca 40/1
82-200 Malbork
Kontakt
tel.: 606 667 936
e-mail: hernik@hlaw.pl

adw. Hertmanowska-Kapusta Anna

Adres
ul. Rynek 29
57-200 Ząbkowice
Kontakt
tel.: 798 064 406
e-mail: adw.hertmanowska.kapusta@gmail.com

adw. Hillebrand Anna

Adres
ul. Jana Kilińskiego 34 / 36
98-220 Zduńska Wola
Kontakt
tel.: 663 715 191
e-mail: anna.hillebrand@adwokatura.pl

adw. Hillebrand Wojciech

Adres
ul. Rynek 17/6
98-200 Sieradz
Kontakt
tel.: 509 354 375
e-mail: wojciech.hillebrand@adwokatura.pl

adw. Horniatkiewicz Piotr Michał

Adres
Czopowa 14 / 20
80-882 Gdańsk
Kontakt
tel.: 539 205 555
e-mail: kancelaria@horniatkiewicz.pl

adw. Horowska-Gręda Natalia

Adres
ul. Lubomirskiego 27 / 1
31-509 Kraków
Kontakt
tel.: 607 802 318
e-mail: kancelaria@adwokatnhg.pl

adw. Horyza Mateusz

Adres
Al. Wolności 12/101
62-800 Kalisz;
Kontakt
tel.: 735 270 333, 722 066 444
e-mail: kancelaria@adwokat-horyza.pl
Złóż wniosek o mediację