Mediatorzy

Nazwisko
Izba adwokacka
Województwo
Języki
Specjalizacja
Prawo cywilne, umowy cywilne
Prawo gospodarcze
Prawo rodzinne
Prawo pracy
Prawo ubezpieczeniowe
Prawo przewozowe
Prawo nieruchomości
Prawo administracyjne
Prawo spółek
Prawo karne-gospodarcze
Prawo handlowe międzynarodowe
Nowe technologie
Prawo energetyczne, surowce
Papiery wartościowe
Prawo sportowe
Prawo bankowe
Rynki kapitałowe
Prawo farmaceutyczne
Prawo budowlane
Prawo własności intelektualnej
Prawo podatkowe
Prawo reklamy (mediów)
Prawo telekomunikacyjne (IT)
Umowy dystrybucyjne (franchising)
Prawo handlowe, umowy handlowe
Prawo medyczne
Prawo karne
Prawo Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Prawo kanoniczne
Prawo łowieckie
Prawo lotnicze
Prawo turystyczne
Prawo restrukturyzacyjne
Prawo spadkowe
Prawo spółdzielcze
Prawo ochrony danych osobowych
Cyberbezpieczeństwo
Prawo oświatowe
Prawo górnicze
Prawo zamówień publicznych
Prawo ochrony środowiska
Prawo rzeczowe
Prawo ochrony zwierząt
Prawo kynologiczne
Prawo mody
Prawo majątku
Prawo wyznaniowe
Prawo mieszkaniowe
Prawa osób starszych
Prawo równego traktowania

adw. , LL.M. Grzesik Andrzej

Adres
ul. Stawki 8/48
00-193 Warszawa
Kontakt
tel.: 609 454 631
e-mail: agrzesik@gnplegal.pl

adw. Grzesiowska Anna

Adres
ul. Warszawska 14A / 3
66-400
Kontakt
tel.: 600 340 692,95 720 66 88
e-mail: anna@grzesiowscy.pl

adw. Grzeszczyk Michał

Adres
ul. Okrzei 23A/6
10-266 Olsztyn
Kontakt
tel.: 697 189 618
e-mail: grzeszczykmichal@gmail.com

adw. Grzybek Marcin

Adres
ul. F. Roosevelta 6/7 / 3
60-829 Poznań
Kontakt
tel.: 694 160 757
e-mail: grzybek.marcin@gmail.com

adw. Gulik Andrzej

Adres
ul. Młyńska 3/13
61-729 Poznań
Kontakt
tel.: 661 750 356, 61 444 65 63
e-mail: andrzej.gulik@gw-adwokaci.pl

adw. Gumna Aleksandra

Adres
ul. Osiedle Parkowe 7
Kostrzyn nad Odrą
Kontakt
tel.: 724 467 967
e-mail: aleksandra.gumna@gmail.com

adw. Gumula-Kubicka Katarzyna

Adres
ul. Szlak 65 lok. 1008 i 904
31-153 Kraków
Kontakt
tel.: 609 610 013
e-mail: kancelaria@gumula-kubicka.pl

adw. Gurdek Tomasz

Adres
ul. Powstańców Warszawskich 15/3
41-902 Bytom
Kontakt
tel.: 502 914 588
e-mail: kancelaria@tomaszgurdek.pl

adw. dr n. o zdr. Gutowska-Ibbs Maria

Adres
ul. Wodna 15/5
61-782 Poznań
Kontakt
tel.: 605 231 311
e-mail: ibbs@kancelarie-poznan.pl

adw. Guzewicz Magdalena Agnieszka

Adres
ul. Sienna 89 / 4
05-815 Warszawa
Kontakt
tel.: 501 548 380
e-mail: magdalena.guzewicz@adwokatura.pl

adw. Haas Łukasz

Adres
ul. P.O.W. 2A
98-200 Sieradz
Kontakt
tel.: 720 848 484
e-mail: kontakt@adwokathaas.pl

adw. dr Habryn-Chojnacka Ewa

Adres
ul. Młyńska 4/5
61-729 Poznań
Kontakt
tel.: 692 490 700, 64 853 25 30
e-mail: ehabryn@kancelaria-adwokaci.com.pl

adw. dr Haczkowska Monika

Adres
ul. Wrocławska 28
51-217 Pruszowice
Kontakt
tel.: 603 868 565
e-mail: monika.haczkowska@gmail.com

adw. Hans Adam Aleksander

Adres
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 16
32-700 Bochnia
Kontakt
tel.: 501 180 391, 14 612 51 85
e-mail: adam.hans@adwokatura.krakow.pl

adw. Hanusz-Gintowt Ewa

Adres
Grzybowska 4 / 117
00-131 Warszawa
Kontakt
tel.: 509 856 043
e-mail: ewa.hanusz@gintowt-ar.pl

adw. Hasiec Magdalena Anna

Adres
ul. Krakowskie Przedmieście 58 / 5
20-002 Lublin
Kontakt
tel.: 693 508 785
e-mail: magdalena.hasiec@onet.pl

adw. Helszer Katarzyna Anna

Adres
ul. Marszałkowska 111
00-102 Warszawa
Kontakt
tel.: 509 646 942
e-mail: katarzyna.helszer@adwokatura.pl

adw. Hernik Piotr

Adres
ul. 17 Marca 40/1
82-200 Malbork
Kontakt
tel.: 606 667 936
e-mail: hernik@hlaw.pl

adw. Hertmanowska-Kapusta Anna

Adres
ul. Rynek 29
57-200 Ząbkowice
Kontakt
tel.: 798 064 406
e-mail: adw.hertmanowska.kapusta@gmail.com

adw. Hillebrand Anna

Adres
ul. Jana Kilińskiego 34 / 36
98-220 Zduńska Wola
Kontakt
tel.: 663 715 191
e-mail: anna.hillebrand@adwokatura.pl

adw. Hillebrand Wojciech

Adres
ul. Rynek 17/6
98-200 Sieradz
Kontakt
tel.: 509 354 375
e-mail: wojciech.hillebrand@adwokatura.pl

adw. Homska-Trembińska Magdalena

Adres
ul. Libelta 26 / 4
61-707 Poznań
Kontakt
tel.: 693 502 025
e-mail: mht@gwalegal.pl

adw. Horniatkiewicz Piotr Michał

Adres
Czopowa 14 / 20
80-882 Gdańsk
Kontakt
tel.: 539 205 555
e-mail: kancelaria@horniatkiewicz.pl

adw. Horowska-Gręda Natalia

Adres
ul. Lubomirskiego 27 / 1
31-509 Kraków
Kontakt
tel.: 607 802 318
e-mail: kancelaria@adwokatnhg.pl

adw. Horyza Mateusz

Adres
Al. Wolności 12/101
62-800 Kalisz;
Kontakt
tel.: 735 270 333, 722 066 444
e-mail: kancelaria@adwokat-horyza.pl

adw. Hrybacz Marek

Adres
ul. Mostowa 13 / 4
66-400 Gorzów Wlkp.
Kontakt
tel.: 502 335 720
e-mail: adwokat@kancelaria-hrybacz.pl

adw. Hućko Paulina

Adres
ul. Długa 33/3
95-100 Zgierz
Kontakt
tel.: 608 243 126
e-mail: paulina@hucko.pl

adw. Idziak Mateusz

Adres
ul. Rynek 19 / 202
64-000 Kościan
Kontakt
tel.: 512 489 813
e-mail: biuro@adwokat-idziak.pl

adw. Ignatjew Paweł

Adres
Al. Jerozolimskie 55/8
00-697 Warszawa
Kontakt
tel.: 506 020 605
e-mail: pawel.ignatjew@jpdi.pl

adw. Ilczyszyn-Jankowska Karolina

Adres
ul. Kościuszki 1/1
50-037 Wrocław
Kontakt
tel.: 662 092 050
e-mail: karolina.ilczyszyn@gmail.com

adw. Imiołczyk-Porębska Marta

Adres
ul. Małachowskiego 1A
41-200 Sosnowiec
Kontakt
tel.: 608 363 782
e-mail: kancelaria@martaimiolczyk.pl

adw. Indan-Pykno Liliana

Adres
ul. Rynek Staromiejski 17/207
Toruń; filia:
Kontakt
tel.: 502 264 880
e-mail: kancelaria@adwokatindan.pl

adw. Iwaniuk Agnieszka

Adres
ul. Gnilna 23/4
80-847 Gdańsk
Kontakt
tel.: 507 193 962, 58 320 34 07
e-mail: iwaniukagnieszka@gmail.com

adw. Iwaniuk Łukasz

Adres
ul. Nowy Świat 8/16
15-453 Białystok
Kontakt
tel.: 602 440 996
e-mail: lukasz.iwaniuk@adwokatura.pl

adw. Jagiełłowicz-Bąkiewicz Joanna

Adres
ul. Gliwicka 16/32
40-079 Katowice
Kontakt
tel.: 601 167 453
e-mail: joanna.jagiellowicz-bakiewicz@adwokatura.pl

adw. Jakubowska-Zawada Joanna

Adres
ul. Robotnicza 6A
35-601 Rzeszów
Kontakt
tel.: 723 727 277
e-mail: joanna@jakubowskazawada.com

adw. Jamróg-Zbozień Marta

Adres
ul. Żeromskiego 1 / 7
58-400 Kamienna Góra
Kontakt
tel.: 781 254 000
e-mail: martajamrog@gmail.com

adw. Janicka Anna

Adres
ul. Piotrkowska 270 lok. 15/13
90-361 Łódź
Kontakt
tel.: 601 316 932
e-mail: anna.janicka@gmail.com

adw. Jankowska Karolina

Adres
ul. Królowej Jadwigi 58 / 9
61-873 Poznań
Kontakt
tel.: 604 485 542
e-mail: kancelaria@karolinajankowska.eu

adw. Janowicz Adrianna Marta

Adres
Aleja Grunwaldzka 71/73 / 1
80-241 Gdańsk
Kontakt
tel.: 691 574 646
e-mail: kancelaria@adwokat-janowicz.pl

adw. Janowska Natalia

Adres
ul. M. Dębskiego 19C/3
30-499 Kraków
Kontakt
tel.: 693 198 071
e-mail: janowska.natalia@gmail.com

adw. Janus Paula

Adres
ul. Paderewskiego 24 / 201
25-004 Kielce
Kontakt
tel.: 668 828 239
e-mail: paula.i.janus@adwokatura.pl

adw. Janus Paweł

Adres
ul. Wronia 45/175
00-870 Warszawa
Kontakt
tel.: 601 823 557
e-mail: biuro@kancelariajns.pl

adw. Jaromin Urszula

Adres
ul.Bohaterów Warszawy 6/11
25-394 Kielce
Kontakt
tel.: 697 701 767, 41 344 22 74
e-mail: kancelariajaromin@gmail.com

adw. Jarosz Marta

Adres
ul. Jagiellońska 29/208
96-100 Skierniewice
Kontakt
tel.: 887 063 151
e-mail: adwokat.jarosz@o2.pl

adw. Jarząb Piotr

Adres
ul. Kurzy Targ 5/108
50-103 Wrocław
Kontakt
tel.: 602 851 689
e-mail: pjarzab@gmail.com

adw. Jarzemska Alicja

Adres
ul. Długa 62/2
85-034 Bydgoszcz
Kontakt
tel.: 601 643 331
e-mail: alicja.jarzemska@gmail.com

adw. Jasek Katarzyna Izabela

Adres
ul. Marszałkowska 9/15 / 53
00-626 Warszawa
Kontakt
tel.: 882 009 857
e-mail: jasek.ka.i@gmail.com

adw. Jasiewicz-Żywczyńska Agata

Adres
ul. Dunajewskiego 7
33-300 Nowy
Kontakt
tel.: 602 791 949
e-mail: adwokatjasiewicz@gmail.com

adw. Jasiński Radosław Adam

Adres
Artura Grottgera 25 / 8
65-415 Zielona Góra
Kontakt
tel.: 505 967 656
e-mail: kontakt@kancelaria-jasinski.pl
Złóż wniosek o mediację