Mediatorzy

Nazwisko
Izba adwokacka
Województwo
Języki
Specjalizacja
Prawo cywilne, umowy cywilne
Prawo gospodarcze
Prawo rodzinne
Prawo pracy
Prawo ubezpieczeniowe
Prawo przewozowe
Prawo nieruchomości
Prawo administracyjne
Prawo spółek
Prawo karne-gospodarcze
Prawo handlowe międzynarodowe
Nowe technologie
Prawo energetyczne, surowce
Papiery wartościowe
Prawo sportowe
Prawo bankowe
Rynki kapitałowe
Prawo farmaceutyczne
Prawo budowlane
Prawo własności intelektualnej
Prawo podatkowe
Prawo reklamy (mediów)
Prawo telekomunikacyjne (IT)
Umowy dystrybucyjne (franchising)
Prawo handlowe, umowy handlowe
Prawo medyczne
Prawo karne
Prawo Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Prawo kanoniczne
Prawo łowieckie
Prawo lotnicze
Prawo turystyczne
Prawo restrukturyzacyjne
Prawo spadkowe
Prawo spółdzielcze
Prawo ochrony danych osobowych
Cyberbezpieczeństwo
Prawo oświatowe
Prawo górnicze
Prawo zamówień publicznych
Prawo ochrony środowiska
Prawo rzeczowe
Prawo ochrony zwierząt
Prawo kynologiczne
Prawo mody
Prawo majątku
Prawo wyznaniowe
Prawo mieszkaniowe
Prawa osób starszych

adw. Dacko Grzegorz

Adres
ul. Bezpieczna 28A/5
51-114 Wrocław
Kontakt
tel.: 579 319 485
e-mail: info@kancelariadacko.pl

adw. Daczyńska Joanna

Adres
ul. Kielnieńska 111/6
80-299 Gdańsk
Kontakt
tel.: 573 323 375
e-mail: adwokat@joannadaczynska.pl

adw. Danielewicz Jarosław

Adres
ul. J. Piłsudskiego 102
61-246 Poznań
Kontakt
tel.: 506 066 725
e-mail: kancelariaadwokacka@osph.pl

adw. Daniszewska-Stelmaszyńska Izabela

Adres
ul. Mickiewicza 83/U2
15-257 Białystok
Kontakt
tel.: 608 454 585
e-mail: daniszewska@aida.home.pl

adw. dr Daniszewska-Zujko Agnieszka

Adres
Nowy Świat 4/3
15-453 Białystok
Kontakt
tel.: 509721575
e-mail: a.daniszewska.kancelaria@gmail.com

adw. Dąbrowska Ewa

Adres
ul. Warszawska 25A/7
25-512 Kielce
Kontakt
tel.: 504 077 577
e-mail: ewawrobel.adwokat@gmail.com

adw. Dechnik Damian Dariusz

Adres
Powstańców Śląskich 125 / 30
53-332 Wrocław
Kontakt
tel.: 450 112 150
e-mail: kancelaria@dpwlegal.pl

adw. Dek Stanisław

Adres
ul. Wyszyńskiego 15/U2
15-888 Białystok
Kontakt
tel.: 664 185 651, 85 742 83 77
e-mail: stanislaw.dek@gmail.com

adw. Dębska Izabela Irena

Adres
ul. Kościuszki 32 / 1
44-100 Gliwice
Kontakt
tel.: 510 117 189, 32 230 74 42
e-mail: adwokatdebska@gmail.com

adw. Dębska Maria Anna

Adres
ul. Tyniecka 27 / 9
02-615 Warszawa
Kontakt
tel.: 608 295 006
e-mail: maria.debska@adwokatura.pl

adw. Dębska Marcjanna

Adres
ul. Grottgera 3/9
00-785 Warszawa
Kontakt
tel.: 22 115 76 09, 509 928 034
e-mail: md@barabaszdebska.pl

adw. Dietrich-Miłobędzka Dominika

Adres
ul. Narutowicza 53/2A
90-130 Łódź
Kontakt
tel.: 503 466 370
e-mail: ddm@prawomediacje.pl

adw. Długołęcka Elżbieta

Adres
ul. B.Chrobrego 22/5
85-047 Bydgoszcz
Kontakt
tel.: 533 315 380
e-mail: adwdlugolecka@gmail.com

adw. Dobkowska Joanna

Adres
ul. Mokotowska 55 lok. 7
00-542 Warszawa
Kontakt
tel.: 604 418 841
e-mail: joanna_dobkowska@o2.pl

adw. Dobkowska-Puławska Iwona

Adres
Al. Szucha 8
00-582 Warszawa
Kontakt
tel.: 22 461-06-21 (do 23)
e-mail: idobkowska@marszalekipartnerzy.pl

adw. Dolata-Nowak Paulina

Adres
ul. Kwiatowa 3/1
62-052 Komorniki
Kontakt
tel.: 660 327 455
e-mail: paulina.nowak@nowak-adwokaci.pl

adw. , LL.M, LL.B Dolejsz-Świderska Anna

Adres
ul. Mickiewicza 21/10
69-100 Słubice
Kontakt
tel.: 604 276 966
e-mail: dolejsz-swiderska@kbz24.com

adw. Domański Rafał Andrzej

Adres
ul. Hrubieszowska 7/11
01-209 Warszawa
Kontakt
tel.: 606 730 912
e-mail: kancelaria@adwokatdomanski.pl

adw. Dominiak Klaudia

Adres
ul. Rakowicka 1
31-511 Kraków
Kontakt
tel.: 790 405 401
e-mail: k.dominiak@krakowskiadwokat.pl

adw. Dreszer Natalia Bożena

Adres
ul. Ks. Niedziałka 10/12 / 2
08-110 Siedlce
Kontakt
tel.: 785 242 533, 720 788 304
e-mail: natalia.dreszer@adwokatura.pl

adw. Drozd Krystyna

Adres
ul. Zesłańców Sybiru 4/50
20-008 Lublin
Kontakt
tel.: 600 413 222, 81 532 53 66
e-mail: krystyna.drozd@adwokatura.pl

adw. Drozd Stanisław

Adres
al. Ujazdowskie 10
00-478 Warszawa
Kontakt
tel.: 22 437 82 00
e-mail: stanislaw.drozd@wardynski.com.pl

adw. Drożdż Katarzyna

Adres
ul. Mogielnicka 28/101
05-600 Grójec
Kontakt
tel.: 734 148 690
e-mail: adwokat.drozdz@gmail.com

adw. Dryszel-Słomiany Dominika

Adres
ul. Górnych Wałów 48 / 8
44-100 Gliwice
Kontakt
tel.: 577 427 497
e-mail: biuro@dds-kancelaria.pl

adw. Dubel Magdalena

Adres
ul. Słowackiego 6
34-100 Wadowice
Kontakt
tel.: 796 118 391
e-mail: magdalenadubel@gmail.com

adw. Dubicka Anna

Adres
ul. Mickiewicza 12
58-500 Jelenia Góra
Kontakt
tel.: 602 726 637, 75 645 31 71
e-mail: anna_dubicka@poczta.onet.pl

adw. Dubiel-Lipczyńska Ewelina Anna

Adres
ul. Infułacka 1 / 9
22-400 Zamość
Kontakt
tel.: 600 641 416
e-mail: dubiel@adwokacizamosc.pl

adw. Duda Marta

Adres
ul. Piątkowska 122/4
60-649 Poznań
Kontakt
tel.: 505 391 927
e-mail: m.duda@dudakancelaria.pl

adw. Dudzik-Respondek Martyna Zofia

Adres
ul. Łony 11
44-200 Rybnik
Kontakt
tel.: 508 504 674
e-mail: martyna.dudzik@gmail.com

adw. Dudziński Tomasz Janusz

Adres
Jagiellońska 5 / 11
40-035 Katowice
Kontakt
tel.: 725 251 100
e-mail: kancelaria@adwokatdudzinski.pl

adw. Durkalec-Michalska Marta

Adres
Plac Wolności 18/510
61-739 Poznań
Kontakt
tel.: 667 838 538
e-mail: adwokat.durkalec@wp.pl

adw. Dybowska-Dubois Marita

Adres
ul. Wspólna 35/3
00-519 Warszawa
Kontakt
tel.: 609 085 158
e-mail: mdybowska-dubois@lms.waw.pl

adw. Dziadkiewicz-Święch Agata

Adres
ul. Ostrogórska 18/5
41-200 Sosnowiec
Kontakt
tel.: 602 253 427
e-mail: mecenas@op.pl

adw. Dzieweczyńska Klaudia

Adres
ul. Powstańców Wlkp. 67
62-300 Września
Kontakt
tel.: 789 288 551
e-mail: kdzieweczynska@dzieweczynska.com

adw. Effort-Szczepaniak Katarzyna

Adres
ul. Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź
Kontakt
tel.: 602 183 812
e-mail: katarzyna.effort@adwokatura.home.pl

adw. Eider Natasza

Adres
ul. Gierczak 43
78-100 Kołobrzeg
Kontakt
tel.: 602 717 391, 94 352 41 62
e-mail: natasza@eider.com.pl

adw. Fątowicz Aleksandra

Adres
ul. Energetyka 3 / 13
62-510 Konin
Kontakt
tel.: 601 327 600
e-mail: fatowicz@adwokatfatowicz.com

adw. Fik Piotr

Adres
ul. Śląska 17/4
42-210 Częstochowa
Kontakt
tel.: 501 457 083
e-mail: piotrfik@gmail.com

adw. Filipiak Leszek

Adres
ul. Świdnicka 51/17
58-200 Dzierżoniów
Kontakt
tel.: 506 463 622
e-mail: leszek.filipiak@adwokatura.pl

adw. Filon-Żmojda Ewa

Adres
ul. M. Kopernika 9/15
15-377 Białystok
Kontakt
tel.: 787 605 046
e-mail: ewa.filon@o2.pl

adw. Fornalik Jakub

Adres
ul. Wilanowska 16
00-422 Warszawa
Kontakt
tel.: 606 619 847
e-mail: jakub@fornalik.law

adw. Franaszek-Panocha Marta

Adres
Aleja Wojska Polskiego 45 / 7a
70-473 Szczecin
Kontakt
tel.: 784 056 222
e-mail: adwokat@kancelariamedyczna.eu

adw. Frankiewicz Marta

Adres
ul. Wólczańska 151
90-525 Łódź
Kontakt
tel.: 519 140 069
e-mail: marta@frankiewicz-adwokat.pl

adw. Frankiewicz-Burda Katarzyna

Adres
ul. Grunwaldzka 13
31-524 Kraków
Kontakt
tel.: 609 225 242
e-mail: adwokatkfb@gmail.com

adw. Frick Dorota

Adres
ul. Śląska 22 / 2
42-217 Częstochowa
Kontakt
tel.: 600 520 828
e-mail: dorota.frick@interia.pl

adw. Frydulska Monika

Adres
ul. Wiatraczna 15/5
04-364 Warszawa
Kontakt
tel.: 608 019 016
e-mail: kancelariafrydulska@gmail.com

adw. Fulko Katarzyna

Adres
ul. Piłsudskiego 85/87/403
92-332 Łódź
Kontakt
tel.: 503 135 919
e-mail: katarzyna.fulko@adwokatura.pl

adw. Gacek Róża Katarzyna

Adres
ul. Jarosława Iwaszkiewicza 137 / 1
55-200 Oława
Kontakt
tel.: 535 599 017
e-mail: kancelaria@adwokatgacek.pl

adw. , LL.M Gad-Nowak Magdalena

Adres
Al. Wyścigowa 14A/202
02-681 Warszawa
Kontakt
tel.: 500 309 028
e-mail: magdalena.gad-nowak@squirepb.com

adw. Gadzinowska-Hypki Zuzanna

Adres
Al. 1 Maja 8/18
62-510 Konin
Kontakt
tel.: 604 750 642
e-mail: adwokat.gadzinowska@gmail.com
Złóż wniosek o mediację