Mediatorzy

Nazwisko
Izba adwokacka
Województwo
Języki
Specjalizacja
Prawo cywilne, umowy cywilne
Prawo gospodarcze
Prawo rodzinne
Prawo pracy
Prawo ubezpieczeniowe
Prawo przewozowe
Prawo nieruchomości
Prawo administracyjne
Prawo spółek
Prawo karne-gospodarcze
Prawo handlowe międzynarodowe
Nowe technologie
Prawo energetyczne, surowce
Papiery wartościowe
Prawo sportowe
Prawo bankowe
Rynki kapitałowe
Prawo farmaceutyczne
Prawo budowlane
Prawo własności intelektualnej
Prawo podatkowe
Prawo reklamy (mediów)
Prawo telekomunikacyjne (IT)
Umowy dystrybucyjne (franchising)
Prawo handlowe, umowy handlowe
Prawo medyczne
Prawo karne
Prawo Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Prawo kanoniczne
Prawo łowieckie
Prawo lotnicze
Prawo turystyczne
Prawo restrukturyzacyjne
Prawo spadkowe
Prawo spółdzielcze
Prawo ochrony danych osobowych
Cyberbezpieczeństwo
Prawo oświatowe
Prawo górnicze
Prawo zamówień publicznych
Prawo ochrony środowiska
Prawo rzeczowe
Prawo ochrony zwierząt
Prawo kynologiczne
Prawo mody
Prawo majątku
Prawo wyznaniowe
Prawo mieszkaniowe
Prawa osób starszych

adw. Dybowska-Dubois Marita

Adres
ul. Wspólna 35/3
00-519 Warszawa
Kontakt
tel.: 609 085 158
e-mail: mdybowska-dubois@lms.waw.pl

adw. Dziadkiewicz-Święch Agata

Adres
ul. Ostrogórska 18/5
41-200 Sosnowiec
Kontakt
tel.: 602 253 427
e-mail: mecenas@op.pl

adw. Dzieweczyńska Klaudia

Adres
ul. Powstańców Wlkp. 67
62-300 Września
Kontakt
tel.: 789 288 551
e-mail: kdzieweczynska@dzieweczynska.com

adw. Effort-Szczepaniak Katarzyna

Adres
ul. Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź
Kontakt
tel.: 602 183 812
e-mail: katarzyna.effort@adwokatura.home.pl

adw. Eider Natasza

Adres
ul. Gierczak 43
78-100 Kołobrzeg
Kontakt
tel.: 602 717 391, 94 352 41 62
e-mail: natasza@eider.com.pl

adw. Fątowicz Aleksandra

Adres
ul. Chopina 21G/18
62-510 Konin
Kontakt
tel.: 601 327 600
e-mail: fatowicz@adwokatfatowicz.com

adw. Fik Piotr

Adres
ul. Śląska 17/4
42-210 Częstochowa
Kontakt
tel.: 501 457 083
e-mail: piotrfik@gmail.com

adw. Filipiak Leszek

Adres
ul. Świdnicka 51/17
58-200 Dzierżoniów
Kontakt
tel.: 506 463 622
e-mail: leszek.filipiak@adwokatura.pl

adw. Filon-Żmojda Ewa

Adres
ul. M. Kopernika 9/15
15-377 Białystok
Kontakt
tel.: 787 605 046
e-mail: ewa.filon@o2.pl

adw. Fornalik Jakub

Adres
ul. Wilanowska 16
00-422 Warszawa
Kontakt
tel.: 606 619 847
e-mail: jakub@fornalik.law

adw. Frankiewicz Marta

Adres
ul. Wólczańska 151
90-525 Łódź
Kontakt
tel.: 519 140 069
e-mail: marta@frankiewicz-adwokat.pl

adw. Frankiewicz-Burda Katarzyna

Adres
ul. Grunwaldzka 13
31-524 Kraków
Kontakt
tel.: 609 225 242
e-mail: adwokatkfb@gmail.com

adw. Frydulska Monika

Adres
ul. Wiatraczna 15/5
04-364 Warszawa
Kontakt
tel.: 608 019 016
e-mail: kancelariafrydulska@gmail.com

adw. Fulko Katarzyna

Adres
ul. Piłsudskiego 85/87/403
92-332 Łódź
Kontakt
tel.: 503 135 919
e-mail: katarzyna.fulko@adwokatura.pl

adw. , LL.M Gad-Nowak Magdalena

Adres
Al. Wyścigowa 14A/202
02-681 Warszawa
Kontakt
tel.: 500 309 028
e-mail: magdalena.gad-nowak@squirepb.com

adw. Gadzinowska-Hypki Zuzanna

Adres
Al. 1 Maja 8/18
62-510 Konin
Kontakt
tel.: 604 750 642
e-mail: adwokat.gadzinowska@gmail.com

adw. Gagacka Karolina

Adres
ul. Puławska 233/28
02-715 Warszawa
Kontakt
tel.: 509 856 364, 22 403 34 14
e-mail: karolina@gagacka.pl

adw. Gajewska Magdalena

Adres
ul. Romanowskiego 4/4
33-300 Nowy Sącz
Kontakt
tel.: 606 747 664
e-mail: mg@adwokatgajewska.pl

adw. Gałecka-Caban Małgorzata Alicja

Adres
Dobra 11 / 6
00-384 Warszawa
Kontakt
tel.: 504043391,222530192
e-mail: m.galecka@mgwspolnicy.pl

adw. Gardulska Olga

Adres
ul. Kielecka 29 B
31-523 Kraków
Kontakt
tel.: 12 421 38 08
e-mail: o.gardulska@sgbkancelaria.pl

adw. Gawęcki Krzysztof

Adres
Padlewskiego 6 / 48
41-800 Zabrze
Kontakt
tel.: 503 766 917
e-mail: krzysztof.gawecki@adwokatura.pl

adw. Gawlas Mateusz

Adres
ul. Plac Kasztelański 3
01-373 Warszawa
Kontakt
tel.: 510 549 549
e-mail: mateusz.gawlas@kancelariagawlas.com

adw. Gibek-Wiśniewska Aneta

Adres
ul. Kępska 7
45-129 Opole
Kontakt
tel.: 512 113 565
e-mail: agw@anetagibekwisniewska.pl

adw.dr Gibiński Maciej

Adres
Władysława Beliny-Prażmowskiego 17 / 2
31-514 Kraków
Kontakt
tel.: 883 925 879, 503 163 897
e-mail: mgibinski@cdpm.pl

adw. dr Gierałtowicz Julia

Adres
ul. Świdnicka 2/3
58-300 Dzierżoniów
Kontakt
tel.: 74 831 22 24
e-mail: adwokat@gieraltowicz.pl

adw. Glajzer Ewa

Adres
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 20A
05-410 Józefów
Kontakt
tel.: 660 700 200
e-mail: ewa.glajzer@adwokatura.pl

adw. Gładysz Roman

Adres
ul. Reymonta 14/4
45-066 Opole
Kontakt
tel.: 796 301 353
e-mail: roman.gladysz@adwokatura.pl

adw. Głębocka Agnieszka

Adres
ul. Chyców Potok 26/304
34-500 Zakopane
Kontakt
tel.: 607 143 005
e-mail: agnieszka.glebocka@adwokatura.krakow.pl

adw. Godlewska Agnieszka

Adres
ul. Garbary 95/6
61-757 Poznań
Kontakt
tel.: 61 853 26 84, 609 484 647
e-mail: adw.agnieszka.godlewska@gmail.com

adw. Goldoni Francesco

Adres
ul. Piłsudskiego 62
64-600 Oborniki
Kontakt
tel.: 660 933 388
e-mail: kancelaria@goldoni-adwokat.pl

adw. dr Golusińska Katarzyna

Adres
ul. Głogowska 48/5
60-737 Poznań
Kontakt
tel.: 602 199 422
e-mail: k.golusinska@dgip.pl

adw. Gołembiewski Tomasz Adam

Adres
Nowy Świat 35 / 8
00-029 Warszawa
Kontakt
tel.: 517177645
e-mail: biuro@tomaszgolembiewski.pl

adw. Gorczyca-Barszczewska Karolina

Adres
ul. Lenartowicza 5/2
31-138 Kraków
Kontakt
tel.: 669 989 590
e-mail: k.gorczyca@kgb-adwokaci.pl

adw. Gólska Anna

Adres
ul. Mickiewicza 3/6
43-300 Bielsko-Biała
Kontakt
tel.: 513 028 478
e-mail: anna.golska@adwokatura.pl

adw. Górniak Krystian

Adres
ul. Główny Rynek 15/18
62-800 Kalisz
Kontakt
tel.: 609 199 104
e-mail: kancelaria@adwokat-gorniak.pl

adw. Gradowska-Koprowska Barbara

Adres
ul. Kopernika 33/2
87-100 Toruń
Kontakt
tel.: 668 853 858
e-mail: adwokat@gradowska-koprowska.pl

adw. Gręda-Adamczyk Anna

Adres
ul. Politechniki 22/24 lok. 309
93-590 Łódź
Kontakt
tel.: 601 358 469
e-mail: anna.greda@adwokatura.pl

adw. Gręndzińska Joanna Aleksandra

Adres
Bernarda Milskiego 1 / 32
80-809 Gdańsk
Kontakt
tel.: 607 409 057
e-mail: jgrendzinska@gmail.com

adw. Grochowina-Szeliga Aleksandra

Adres
ul. A. Mickiewicza 19/5A
43-300 Bielsko-Biała
Kontakt
tel.: 608 427 157
e-mail: szelus@vp.pl

adw. Grochowska Jowita

Adres
ul. Skłodowskiej 11
15-275 Białystok
Kontakt
tel.: 510 213 305, 85 742 66 40
e-mail: jowita.grochowska@wp.pl

adw. Groyecka-Kurdybelska Anna

Adres
ul. Kochanowskiego 4/3
40-035 Katowice
Kontakt
tel.: 696 458 480
e-mail: biuro@mediatoragk.pl

adw. Gruszecka Małgorzata

Adres
ul. Teatralna 6/13
50-055 Wrocław
Kontakt
tel.: 603 390 019
e-mail: kancelariagruszecka@gmail.com

adw. Grycewicz Filip

Adres
ul. Emilii Plater 53
28p.
Kontakt
tel.: 695 523 209
e-mail: filip.grycewicz@cms-cmno.com

adw. Gryz-Kacprowicz Dominika

Adres
ul. Sielecka 22/27-28
00-737 Warszawa
Kontakt
tel.: 504 914 701
e-mail: dominika.gryz-kacprowicz@adwokatura.home.pl

adw. , LL.M. Grzesik Andrzej

Adres
ul. Stawki 8/48
00-193 Warszawa
Kontakt
tel.: 609 454 631
e-mail: agrzesik@gnplegal.pl

adw. Grzeszczyk Michał

Adres
ul. Okrzei 23A/6
10-266 Olsztyn
Kontakt
tel.: 697 189 618
e-mail: grzeszczykmichal@gmail.com

adw. Grzybek Marcin

Adres
ul. F. Roosevelta 6/7 / 3
60-829 Poznań
Kontakt
tel.: 694 160 757
e-mail: grzybek.marcin@gmail.com

adw. Gulik Andrzej

Adres
ul. Młyńska 3/13
61-729 Poznań
Kontakt
tel.: 661 750 356, 61 444 65 63
e-mail: andrzej.gulik@gw-adwokaci.pl

adw. Gumna Aleksandra

Adres
ul. Osiedle Parkowe 7
Kostrzyn nad Odrą
Kontakt
tel.: 724 467 967
e-mail: aleksandra.gumna@gmail.com

adw. Gumula-Kubicka Katarzyna

Adres
ul. Szlak 65 lok. 1008 i 904
31-153 Kraków
Kontakt
tel.: 609 610 013
e-mail: kancelaria@gumula-kubicka.pl
Złóż wniosek o mediację